Oops...
Slider with alias 2020 12 04 viansutaz ponukapristupov brozura not found.

Kozmix pre najmenších

Aj škôlkári si zaslúžia Kozmixa. Preto im prinášame zábavné edukačné aktivity, vďaka ktorým strávia zmysluplný čas s modernými technológiami.

Vyskúšajte atraktívne lekcie orientované na zoznámenie sa s anglickým jazykom a rozvoj slovnej zásoby hravou formou.

Preskúmajte digitálne aktivity a pracovné materiály zamerané na rozvíjanie rôznych aspektov osobnostného vývinu detí. V slovenskom i maďarskom jazyku.

Čítané príbehy

Zoznámte sa s Kozmixovým svetom plným fantázie a dobrej nálady. V príbehoch, ktoré pre všetky deti načítal obľúbený herec Juraj Rašla.
ZISTIŤ VIAC

Učenie s

Kozmixom

Kozmix je popletený mimozemšťan, ktorý stroskotal na Zemi a teraz sa spolu s deťmi učí, ako to tu funguje. Pomôžete mu?

ABC Slovenčina

Naučte ho perfektne po slovensky vďaka stovkám rôznorodých lekcií, ktoré obsahujú náučné, hravé i tvorivé prvky.

123 Matematika

S Kozmixom môžete vždy rátať! 500 matematických lekcií rôznej náročnosti obsahovo pokrýva učivo, ktorému sa žiaci práve venujú v škole.

+ veľa ďalšieho

Prírodoveda, vlastiveda, informatika či hudobná výchova. Kozmix je tu pre všetky zvedavé deti, ktoré chcú vedieť stále viac.

CHCEME SA UČIŤ

Ukážkové

lekcie

Vyskúšajte

Ďalšie lekcie

bez registrácie

Zábava s Kozmixom

Kozmix vie, že niekedy si treba aj oddýchnuť a poriadne sa zabaviť. Preto deťom prináša aj množstvo veselých aktivít na voľný čas.

Originálne príbehy

Objavte bláznivý svet Kozmixa a jeho kamarátov. Sledujte ich dobrodružné príbehy doplnené o rôzne hádanky, hlavolamy či úlohy rozvíjajúce čítanie s porozumením.

Pestré Kozmixoviny

Stiahnite si vystrihovačky, maľovanky, komiksy či špeciálne koncoročné vysvedčenie. S Kozmixom sa doma zabaví celá rodina.

Parádne darčeky

Sledujte Kozmixovu stránku na Facebooku, kde pravidelne odmeňujeme žiakov skvelými darčekmi. Okrem toho tam nájdete všetky aktuálne informácie a novinky.

CHCEME SA ZABAVIŤ